Tecrübe

Güven

Memnuniyet

Burs İmkanı

Güncel Bilgiler

Hızlı İletişim

Hakkımızda

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.

NG Global Education Türkiye'nin genç ve dinamik eğitim danışmanlığı firmalarından biridir. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere eğitim ve kariyer hedefleri doğrultusunda yurtdışında ücretsiz eğitim ve yurtdışında burs imkanlarından faydalanmaları konusunda profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. NG Global Education başta İtalya, İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Almanya ve Avustralya olmak üzere dünyanın pek çok prestijli üniversite, dil okulu ve diploma ve sertifika programlarının Türkiyeden öğrenci yerleştirir.

NG Global Education günün değişen şartlarını göz ardı etmeyerek, yaptığı tüm organizasyonlarda kaliteli hizmeti esas alıp, çalışmalarında “amatör ruh, profesyonel hizmet” anlayışını ilke edinmiştir.

Genç ve deneyimli kadrosuyla başta yurtdışı üniversite eğitim danışmanlığı, yurtdışı dil okulu danışmanlığı ve yurtdışı diploma & sertifika programı danışmanlığı olmak üzere çok geniş bir hizmet yelpazesinde çözümler üretmektedir.

Öğrencilerimizin yurtdışı okullara kabul edilmesi ve kayıt işlemleri konusunda, mükemmelin, ayrıntılarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle danışmanlık hizmeti verdiğimiz her öğrencimizin yerine kendimizi koyuyoruz. Başlangıçtan son ana kadar geçen sürede, her detayı tekrar tekrar gözden geçirip, en ufak ayrıntıya bile özen gösteriyoruz.

Hem öğrencilerimizin hem de firmamızın başarısı için birlikte çalışıyoruz. Eğitim danışmanlık desteği verdiğimiz her işte, hala ilk günkü tatlı heyecanımızı yaşarken, geçmişten kazandığımız deneyimleri kullanarak, problemlere profesyonel bakış açımızla yaklaşıyoruz. Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda doğruluk ve dürüstlük hala inandığımız ve asla taviz vermeyeceğimiz değerlerin başında gelmekte.

Her bir öğrencimizi tek tek, bugün ve gelecekte bizim birer parçamız olarak değerlendiriyoruz. Hedefimiz sizlere kaliteli hizmet sunmak ve arkamızda gülümseyen yüzler bırakmaktır.

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak eğitim danışmanı uzmanımıza mesaj gönderebilirsiniz.